maj 2016

20160504

Wywiad z prof. Alanem Dershowitzem

Data: 04.05.2016

Wywiad z prof. Alanem Dershowitzem przeprowadzony w dniu 4 maja 2016 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w czasie międzynarodowego sympozjum "The Double Entendre of Nuremberg: The Nuremberg of Hate, The Nuremberg of Justice".

Konferencja ta miała miejsce 80 lat po wcieleniu w życie norymberskich ustaw rasowych oraz 70 lat po procesach norymberskich. Organizatorami sympozjum były: międzynarodowa organizacja March of the Living, The Raoul Wallenberg Center for Human Rights oraz Centrum Badań Holocaustu UJ i Katedra UNESCO ds. Edukacji o Holokauście UJ.